Zicherka.cz

Zisk obchodu Happyk.cz patří dětem

Jak jste si již stihli povšimnout, náš internetový e-shop Happyk.cz získal od 1. ledna 2019 novou podobu. Na první pohled se může zdát, že také nabídka našeho zboží je menší, avšak nenechte se zmást. Každý produkt pod sebou skrývá nespočetně mnoho variant.

Proč ta změna?

Webové stránky jsme byli nuceni změnit z finančních důvodů. Zatímco původní vedení e-shopu nás stálo ročně více jak 5 700Kč, což vysoce převyšovalo výnos tohoto obchodu s chovatelskými potřebami, nyní ročně zaplatíme částku pouze 175Kč.


Internetový obchod Happyk.cz patří dětskému občanskému sdružení Zicherka, z.s. Celá částka za vedení stránek byla hrazena právě z pokladny tohoto sdružení a je jistě zřejmé, že penízky sdružení jsou určeny spíše dětem a organizaci různých soutěží či akcí pro ně. A tak nám nižší finanční poplatek za internetové stránky velmi ulehčil.

Zicherka? Kdo, nebo co je to?


Dětské občanské sdružení Zicherka, z.s. je nezisková organizace se sídlem v Dolní Lutyni, která pořádá ročně mnoho akcí právě pro naše nejmenší. Děti i jejich rodiče mohou soutěžit o lístky do kina, divadel, zábavných či sportovních center. Každoročně děti navštěvuje náš Mikuláš s čertem a andílkem a na Štědrý den dokonce Ježíšek. Účastníme se všemožných akcí a přinášíme dětem zábavu a nové zážitky.

Toto sdružení můžete podpořit i Vy, právě nákupem na tomto e-shopu. Veškerý výdělek z prodeje ochodu Happyk.cz půjde do pokladny sdružení Zicherka, z.s., které tak bude nadále moci vyvářet dětem úsměv na rtu.

Děkujeme za každou Vaši objednávku, kterou podpoříte dobrou věc! :o)

www.zicherka.cz

 obrazek_4

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit. Více informací zde.