Náš příběh

 

Milí návštěvníci,

vítáme vás na našem internetovém e-shopu chovatelských potřeb.
Stejně jako vy, i my máme rádi zvířátka a děláme pro ně vše, co je v našich silách. Sami máme se zvířátky nemalé zkušenosti. Abychom mohli pomoci i vám splňovat vašim mazlíčkům ty největší touhy, založili jsme tento e-shop Happyk.cz

 

Kdo je to Happyk?

Lukáš stařičný s Happykem

Happyk je ve skutečnosti zkrácené jméno našeho koníka, který se celým svým ušlechtilým jménem jmenuje Happy Horse, v překladu Šťastný kůň. A to opravdu je!
Happyk se narodil 18.4.2000 v ostravské stáji. Jedná se o anglického plnokrevníka, který má za sebou mnoho životních zkušeností. Sedm let působil jako dostihový kůň, následně se věnoval malým dětem a lidem, kteří si přáli naučit se jezdit. Bohužel, nožky mu po takové práci nesloužily věčně kvalitně, a proto se jej majitelka rozhodla prodat. A tak se dostal Happyk k nám, kde klidně a spokojeně tráví další část svého života. I přes svůj věk je to stále čilý a energie plný koník.

Kromě Happyka jsme byli také hrdými chovateli slepic, kachen, koz či králíků, mazlili jsme se s našimi dvěma věrnými pejsky a momentálně nám po zahradě pobíhají tulivé kočky.

Vlastnili jsme také užovky, které nám doma občas udělaly pěknou paseku, když utekly z terária a schovaly se, a nezapomeneme zmínit burunduka páskovaného, naši čilou veverku Zicherku, která byla vlastně takovým živým symbolem našeho dětského občanského sdružení Zicherka, z.s.

 

 

Dětské občanské sdružení Zicherka, z.s.

Dětské občanské sdružení Zicherka, z.s. je nezisková organizace se sídlem v Dolní Lutyni, která pořádá ročně mnoho akcí právě pro naše nejmenší. Děti i jejich rodiče mohou soutěžit o lístky do kina, divadel, zábavných či sportovních center. Každoročně děti navštěvuje náš Mikuláš s čertem a andílkem a na Štědrý den dokonce Ježíšek. Účastníme se všemožných akcí a přinášíme dětem zábavu a nové zážitky. Snažíme se udělat svět lepším a zábavnějším.
Webové stránky sdružení: http://www.zicherka.cz/

Toto sdružení můžete podpořit i vy, právě nákupem na tomto e-shopu. Veškerý výdělek z prodeje ochodu Happyk.cz půjde do pokladny sdružení Zicherka, z.s., které tak bude nadále moci vyvářet dětem úsměv na rtu.

 

Děkujeme vám všem, protože bez vás by to nešlo! :o)

 

  


Naše logo

Chcete nám udělat radost a umístit na nějaké hezké místo naše logo? Budeme rádi, proto vám zde přidáváme naše logo, a to hned ve dvou variantách.

Logo bez pozadí:                                    Logo černé pozadí:

Logo - bez pozadí - happyk.cz Logo - černé pozadí - happyk.cz 

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit. Více informací zde.